Реєстрація на сайті
Забули пароль?
Google
по сайту
весь інтернет
Ukr Rus

Gametrade Group

ТОВ "Планета Атракціонів"

м. Київ,
пр-т. Московський, 34-В
+38(044)591-13-30
відділ продажів:
+38(050)386-09-61
служба сервісу:
+38(050)386-00-95

info@pa.net.ua

Скачати виставочний буклет компанії "Gametrade"
(PDF, 1,8 Мб)

Статті21 вересня 2010 года

Bay Tek Games – король редемпшн!

Компанія Bay Tek, Inc. була заснована в 1977 році для виробництва розважальних апаратів працюючих від жетонів. Заснували компанію три компаньйона - Мелвін Трінклер, Боб ВІЛ і Жиль Блейзер.
Накопичивши достатній досвід виробництва, в 1983 році, сини одного із засновників Карл і Лері Трінклера викупили у партнерів бізнес. Після цього Bay Tek став справжнім сімейним бізнесом.
Почавши зі скромного підвалу в будинку Трінклера, до 1984 року компанія перебралася в окремо розташовані будинки дружньої компанії MCL в Онейда, штат Вісконсін. Модернізація обладнання і установка електронних пристроїв видачі квитків зробили компанію помітним гравцем серед виробників розважальних апаратів з видачею квитків (редемпшн). З ростом бізнесу в 1993 році компанія перебралася у свій будинок в Пуласкі, штат Вісконсін.
У 1994-2003 роки компанія значно розширила асортимент продукції, що виробляється й наростила виробничі площі до 4000 м.кв. Розвиток компанії дозволив у вересні 2003 року придбати одного з конкуруючих виробників Meltec Games і додати в лінійку апаратів стріляючі редемпшн. А у вересні 2004 року в іншого виробника була куплена новаторська розробка - Stock Car Challenge.
У 2005 році компанія провела ребрендинг, змінивши логотип і назву на Bay Tek Games, Inc. А в 2007 році з успіхом відсвяткувала своє 30-ти річчя.

2008 рік став для компанії проривом. Причиною такого успіху стала розробка двох нових апаратів Big Bass Wheel і Road Trip. На сьогодні Big Bass Wheel називають королем редемпшн за те, що він показує незмінно високу прибутковість у всіх розважальних центрах по всьому світу. А Road Trip міцно утримує провідні позиції серед найбільш дохідних розважальних апаратів з видачею призів (мерчандайзерів). Завдяки цим двом розробкам навіть незважаючи на кризу Bay Tek Games щороку нарощувала обсяг виробленої продукції.

Зараз Bay Tec Games - це колектив із 108 однодумців, яким керує Лері Трінклер. В активі компанії окрім сучасного, ювелірно відбудованого виробництва є досвідчена команда продавців, які реалізують продукцію компанії не тільки в США, але й в усі країни, де розвинений розважальний бізнес.
Окремо варто зупинитися на відділі розробок компанії. Викликає подив, скільки нових ідей і технологій вони використовують. Розробка нових і поліпшення старих апаратів є одним з основних пріоритетів в роботі компанії. Зараз запускаються у виробництво кілька новинок, які будуть представлені на наступній виставці IAAPA 2010. І незабаром після цього вони будуть доступні для вітчизняних операторів через офіційного дистриб'ютора Bay Tek Games - GAMETRADE GROUP.
Не забувають у Bay Tek і про відпочинок. Корпоративні пікніки, гри в гольф, гонки і звичайно ж підтримка улюбленої команди з футболу Green Bay Packers, все це дозволяє колективу крім спільної роботи спільно радіти життю. Моє відвідування компанії крім роботи над новим обладнанням для нашого ринку і дослідження основних відділів Bay Tek принесло незабутні враження від рибалки на озері Мічиган і річці в штаті Вісконсін.
 

Історія Bay Tek Games, Inc. яскраво ілюструє, як з напівпідвальної ініціативи кількох ентузіастів за роки старанної праці шикуються компанії лідери ринку. Нехай ця стаття послужить стимулом вітчизняному розважального бізнесу, що розвивається, працювати і грати старанніше. Адже наша робота це розваги і гра для багатьох тисяч наших клієнтів.

Ви також можете подивитись весь випуск  журналу КІР №4(70)/2010

 


Детальніше

13.04.2011 | : Розважальні центри: вчора, сьогодні, завтра... »
20.01.2011 | : Назад в Орландо. IAAPA 2010. »
25.10.2010 | : Розважати "по-українськи" »
26.07.2010 | : Проблема вибору оператора розважального обладнання для торгівельного центру. »
04.06.2010 | : Pac-Man - живий! Ще й святкує 30-тий День народження. »


Новини | Планета | Проекти | Франшиза | Боулінг | Каталог | Статті

Copyright © 2005 THE PLANET OF ATTRACTIONS LTD.
Розробка і створення сайту — „Flashmedia“, Київ
Посетителей с июля 2005 года: