Реєстрація на сайті
Забули пароль?
Google
по сайту
весь інтернет
Ukr Rus

Gametrade Group

ТОВ "Планета Атракціонів"

м. Київ,
пр-т. Московський, 34-В
+38(044)591-13-30
відділ продажів:
+38(050)386-09-61
служба сервісу:
+38(050)386-00-95

info@pa.net.ua

Скачати виставочний буклет компанії "Gametrade"
(PDF, 1,8 Мб)

Статті25 жовтня 2010 года

Розважати "по-українськи"

  

Після заборони в 2009 році азартного бізнесу українська виставка "Індустрія розваг" істотно втратила у кількості експонентів. Незважаючи на це, Торгово-промислова палата України за сприяння GAMETRADE GROUP в 2010 році поставили перед собою завдання покращити минулорічні показники.

За попередніми підрахунками в " Індустрії розваг 2010 "взяло участь 55 експонентів, які представили свою продукцію більш ніж 5000 відвідувачів, на загальній площі 2000 квадратних метрів.
Порівнявши ці цифри з торішніми, можна стверджувати, що виставка виросла в середньому в 1,5 рази. Чим же обумовлений такий успіх? Перед усім, істотним зростанням дитячої та сімейної складової нашої індустрії в Україні.
Безумовний інтерес відвідувачів викликали новинки розважальної техніки, представлені на стендах компаній Alsart, GEO, Italpark, Kidsplay, Qubica-AMF, Solaris SoftLab, Superomatic, VitaFox, Zabava, Планета атракціонів, що входить до GAMETRADE Group.
Серед цікавих новинок слід особливо відзначити продукцію провідних світових виробників NAMCO, SEGA, BAY TEK GAMES, UNIS і багато інших, чия техніка радувала відвідувачів всі три дні виставки.
У цьому році, крім щорічної практики презентації новинок на стендах, вперше в рамках виставки був проведений професійний бізнес-тренінг "Академія ефективних розважальних центрів", організатором якого виступила GAMETRADE Group за участю компаній "Amusement Entertainment Management, LLC" (США).
Триденна програма тренінгу по створенню і експлуатації ефективних розважальних центрів складалася з 9 сесій та 3 практичних модулів. Крім звичайних доповідей та обговорень були проведені: відвідування та аналіз працюючих розважальних центрів, демонстрація новинок індустрії (в т.ч. і безпосередньо виробниками), неформальне спілкування з провідними експертами галузі, знайомство з досвідом інших учасників тренінгу.

Яскравою подією в рамках виставки стала презентація компанії Superomatic, яка супроводжувалася концертом гурту "НеАнгели" і завзятими конкурсами і шоу навколо БМП, що стояв біля входу на виставку .
У минулому номері "КІР", у статті про компанії BAY TEK GAMES, ми розповідали про чудову традицію корпоративних свят. Повчившись у заокеанських колег, у цьому році наша компанія організувала окрему розважальну програму для гостей з України, Росії, США, Великобританії, Італії, Канади та Китаю. У програму увійшли рибалка і полювання на Дніпрі, змагання з пейнтболу та стрільби з СКС, а також багато іншого, про що приємно буде згадати нашим друзям, розповідаючи про таку чудову подію як "Індустрія розваг 2010". До зустрічі в наступному році в Києві, на виставці "Індустрія розваг 2011".

Завантажити електронну версію журналу Ви можете тут(журнал друкується російською мовою): КИР №5(71)/2010.


Детальніше

13.04.2011 | : Розважальні центри: вчора, сьогодні, завтра... »
20.01.2011 | : Назад в Орландо. IAAPA 2010. »
21.09.2010 | : Bay Tek Games – король редемпшн! »
26.07.2010 | : Проблема вибору оператора розважального обладнання для торгівельного центру. »
04.06.2010 | : Pac-Man - живий! Ще й святкує 30-тий День народження. »


Новини | Планета | Проекти | Франшиза | Боулінг | Каталог | Статті

Copyright © 2005 THE PLANET OF ATTRACTIONS LTD.
Розробка і створення сайту — „Flashmedia“, Київ
Посетителей с июля 2005 года: