Реєстрація на сайті
Забули пароль?
Google
по сайту
весь інтернет
Ukr Rus

Gametrade Group

ТОВ "Планета Атракціонів"

м. Київ,
пр-т. Московський, 34-В
+38(044)591-13-30
відділ продажів:
+38(050)386-09-61
служба сервісу:
+38(050)386-00-95

info@pa.net.ua

Скачати виставочний буклет компанії "Gametrade"
(PDF, 1,8 Мб)

Статті
18 червня 2009 года
Кквік-коін: час - гроші!

Різноманіття редемпшн-апаратів, які сьогодні представлені на українському ринку розважального обладнання, внесло до порядку денного питання про грамотний вибір пропонованої техніки. Зрозуміло, коли немає дефіциту, оператори пред'являють до неї підвищені вимоги. Однак, щоб не помилитись у своїх очікуваннях, купившись на зовнішню невідпорність якихось автоматів, потрібно досконально вивчити їхні переваги й недоліки. І, можливо, після цього звернути увагу на інше обладнання. У будь-якому випадку буде корисна консультація фахівця. Експерт «Світу ігор» розповідає про особливості експлуатації одного з найперспективніших видів розважальних ігрових автоматів з видачею квитків - квік-коін.

 


Детальніше »


13 травня 2009 года
Сімейний розважальний центр.

Індустрія розваг сьогодні затребувана, як ніколи. У шаленому ритмі сучасного життя - робота, проблеми, потоки інформації, дефіцит часу, стреси - людині необхідний відпочинок. Звичайно це - відпустка, але він буває лише раз у році й так швидкоплинний. А розслабиться часом необхідно. Можна на дивані перед телевізором а можна змінити обстановку і всією родиною - куди? Добре б на природу, але знову ж таки не кожен має можливість вирватся з міста. Сімейний розважальний центр, де для будь-якого будь-якого віку знайдеться свій інтеререс: кінотеатри, бари, ресторани, дитячі кафе і ігрові майданчики, зони розважальних і спортивних симуляторів, зони дитячих ігрових автоматів, більярд, боулінг і багато ще іншого.


Детальніше »


07 травня 2009 года
Аерохокей для сімейних і торгово-розважальних центрів.

З 1999-2000 років в містах Росії і України почалося активне будівництво і введення в експлуатацію багатофункціональних ТРЦ - справжніх сімейних центрів шопінгу та дозвілля. У порівнянні з окремими торговими центрами і центрами розваг (кінотеатри, боулінги і т.д.) такі центри мають цілий ряд незаперечних переваг.


Детальніше »


25 липня 2008 года
Що за звір такий - редемпшн?

Назва «редемпшн-автомат» походить від англійського слова redemption (викуп, погашення, повернення). Тобто цей апарат, приймаючи монети, або жетони або карти оплати послуг, надає гравцю можливість за результатами проведеної гри отримувати квитки, які в прізотеке можна обміняти на вподобаний приз. Кількість одержуваних квитків безпосередньо залежить від уміння людини грати в конкретну гру, його швидкості реакції, логічного мислення і т.п. На відміну від слотів, де виграш відбувається випадковим чином за певним алгоритмом, в редемпшн-автомати успіх залежить від гравця. Існують різновиди редемпшн-автоматів, які за результатами гри відразу видають приз. Однак вони менш поширені, ніж автомати, що видають квитки.


Детальніше »


20 травня 2008 года
ATEI 2008

З 22 по 24 січня 2008 року в лондонському виставковому комплексі Earls Court відбулася ATEI 2008 - Amusement Trades Exhibition International. Виставка дозволяє професіоналам галузі, що збираються з усіх куточків світу, впевнено почати новий рік.


Детальніше »

1 - 5 | 6 - 10 | 11 - 15 | 16 - 20 | 21 - 25 | 26 - 30 | 31 - 33 | Всі


Новини | Планета | Проекти | Франшиза | Боулінг | Каталог | Статті

Copyright © 2005 THE PLANET OF ATTRACTIONS LTD.
Розробка і створення сайту — „Flashmedia“, Київ
Посетителей с июля 2005 года: